SLOVEGÁN®

0

Ukážky kuchárok Slovegán

Knihy

E-knihy

Slovegán 1

Slovegán 2

 

Sme radi, že máte záujem o ukážky našich kníh. Dúfame, že vás inšpirujú. Ďaleko viac receptov nájdete v našich knihách a e-knihách.

Prvá slovenská vegánska kuchárka

Slovegán je prvá slovenská vegánska kuchárka. Nájdete v nej recepty na všetky overené klasiky ako halušky, pirohy, guláš alebo sviečkovú, spracované vo vegánskej verzii. Slovegán je rozdelený do štyroch hlavných kapitol – Drobnosti, Raňajky, Polievky, Hlavné jedlá, Koláče a Vianočné recepty.

Kúpiť Slovegán 1

Pokračovanie úspešnej kuchárky Slovegán

Slovegán 2 dopĺňa recepty úspešnej prvej časti o o ďalších 78 receptov a klasiky slovenskej kuchyne ako tatarák, krtkova torta, rybie prsty, koložvárska kapusta, horalky, treska, stroganov alebo ryžový nákyp. Všetky recepty su aj tentokrát 100% vegánske a pripravené z dostupných ingrediencii.

Kúpiť Slovegán 2

Slovegánsky set

Ak doma ešte nemáte ani prvého Slovegána, pripravili sme pre vás set, v ktorom si môžete objednať obidve kuchárky spolu. V tomto sete kuchárok nájdete spolu 156 tradičných slovenských receptov v netradičnej vegánskej verzii. Nechýbajú recepty na všetky overené klasiky ako halušky, pirohy, guláš, sviečkovú, tatarák, žemľovku, ryžový nákyp alebo štedrák. 

Kúpiť Slovegánsky set
Prehľad košíka